REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta na Biennale Interieur w Belgii

Farby proszkowe marki Alesta od Axalta Coating Systems zostały zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Designu Biennale INTERIEUR w Kortrijk w Belgii. Targi odbyły sę w dniach 18-22 października.

Axalta Biennale Interieur 2018

Fot. arch. Axalta Coating System

Organizowane co dwa lata Biennale INTERIEUR Kortrijk to targi meblowe znane na całym świecie. W tym roku organizowane były już po raz 26. Wydarzenie ma podkreślać znaczenie wzornictwa w naszym codziennym życiu i promować projekty dostępne dla każdego. Targom towarzyszą sympozja i spotkania, na których można się dowiedzieć więcej o trendach i prawdopodobnych kierunkach rozwoju wzornictwa.

W czasie tegorocznej imprezy koncern Axalta Coating Systems zaprezentował ponad 400 odcieni swoich farb specjalnie dla branży architektonicznej oraz projektowania wnętrz i mebli. Przedstawił również Colour Experience Room – przestrzeń kolorystyczną z ponad 1200 kolorami o różnych stopniach połysku, różnej strukturze i efektach specjalnych. Do tej pory istnieją tylko dwa salony Color Experience Room – jeden z siedzibie Axalty w Lummen w Belgii, a drugi w Łodzi. Prócz tego planowane jest otwarcie kolejnych dwóch, we Francji w Wielkiej Brytanii.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA