a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAxalta na Biennale Interieur w Belgii

Axalta na Biennale Interieur w Belgii

Farby proszkowe marki Alesta od Axalta Coating Systems zostały zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Designu Biennale INTERIEUR w Kortrijk w Belgii. Targi odbyły sę w dniach 18-22 października.

Axalta Biennale Interieur 2018

Fot. arch. Axalta Coating System

Organizowane co dwa lata Biennale INTERIEUR Kortrijk to targi meblowe znane na całym świecie. W tym roku organizowane były już po raz 26. Wydarzenie ma podkreślać znaczenie wzornictwa w naszym codziennym życiu i promować projekty dostępne dla każdego. Targom towarzyszą sympozja i spotkania, na których można się dowiedzieć więcej o trendach i prawdopodobnych kierunkach rozwoju wzornictwa.

W czasie tegorocznej imprezy koncern Axalta Coating Systems zaprezentował ponad 400 odcieni swoich farb specjalnie dla branży architektonicznej oraz projektowania wnętrz i mebli. Przedstawił również Colour Experience Room – przestrzeń kolorystyczną z ponad 1200 kolorami o różnych stopniach połysku, różnej strukturze i efektach specjalnych. Do tej pory istnieją tylko dwa salony Color Experience Room – jeden z siedzibie Axalty w Lummen w Belgii, a drugi w Łodzi. Prócz tego planowane jest otwarcie kolejnych dwóch, we Francji w Wielkiej Brytanii.

Źródło: Axalta Coating Systems

Dowiedz się więcej o firmie