REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta gratuluje zespołowi Mercedes AMG Petronas

Drużyna Mercedes AMG Petronas Formula One Team powtórzyła sukces z roku 2014 i 2015, wygrywając mistrzostwa 2016 FIA Formula One World Constructors’ Championship. Dołączyła tym samym do zaledwie pięciu zespołów w historii zawodów, które zgarnęły tytuł trzy razy z rzędu. Wyścigi odbyły się 9 października na Japanese Grand Prix w Suzuka.

Axalta Mercedes

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Do sukcesu swoją rękę przyłożył koncern Axalta Coating Systems wraz ze swoją marką Spies Hecker. To właśnie lakiery tej marki pokryły najnowszą maszynę zespołu – hybrydowego Mercedesa F1 W07. Produkty Spies Hecker nie tylko zapewniły mu wspaniały wygląd, ale i nie obciążyły go, pozwalając uzyskać większe prędkości.

Współpraca zespołu z Axaltą trwa już cztery lata. Firma nie tylko dostarcza wysokiej jakości lakiery, ale również współpracuje w zespole z grafikami oraz oferuje swoją pomoc w zakresie projektowania oraz aplikacji farb. Andrew Moody, szef działu Paint and Graphics zespołu Mercedesa, podziękował za wsparcie i podkreślił, że sukces to również zasługa wszystkich zaangażowanych partnerów i sponsorów.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA