REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Atrakcje na VIII Seminarium Spektrochemu

Tegoroczna edycja Seminarium Spektrochemu przygotowana została z jeszcze większym rozmachem, niż dotychczasowe. Organizator zadbał nie tylko o wysoki poziom merytoryczny wydarzenia, ale również dobre samopoczucie uczestników – dlatego na dzień przed konferencją zaplanowano dyskotekę z udziałem włoskiego DJa Giorgio Prezioso.

VIII Seminarium Spektrochemu

Fot. arch. Spektrochem

VIII Seminarium Spektrochemu odbędzie się 17 listopada, jak zwykle w Hotelu Szafran w Czeladzi. Tradycyjnie również wydarzenie poprowadzi właściciel i dyrektor Spektrochemu, specjalista technologii produkcji farb i polimerów – Artur Pałasz.

Wśród tematów tegorocznej odsłony Seminarium znalazło się m.in. formułowanie receptur emalii na drewno i metal, kompatybilność kolorantów w farbach i tynkach, formulacje specjalistycznych gruntów szczepnych oraz wydłużanie terminu przydatności farb w czasie składowania. Pełen program dostępny jest na stronie spektrochem24.pl.

Prócz tego uczestnicy tegorocznego Seminarium liczyć mogą na niezwykłą atrakcję. Wieczorem 16 listopada odbędzie się kolacja integracyjna oraz dyskoteka, na której zagra legendarny DJ z Włoch – Giorgio Prezioso.

VIII Seminarium Spektrochemu

Fot. arch. Spektrochem

Bilety na Seminarium kupić można na stronie spektrochem24.pl. Dostępne są bilety w wersji Sliver oraz VIP. Szczegóły oraz wszelkie informacje na temat wydarzenia znaleźć można na podanej stronie. Zapraszamy!

Źródło: Spektrochem

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA