REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Aplikacja Pecora Corporation do szacowania ilości farby

Pecora Corporation – amerykański producent farb architektonicznych – opracował specjalną aplikację na telefony komórkowe. Dzięki niej można szybko wyliczyć ilość farby potrzebną do zaplanowanych prac.

Pecora Corporation

Fot. arch. Pecora

Kalkulator Pecory to szybki sposób na oszacowanie ilości farby potrzebnej na zrealizowanie swojego projektu. Uzyskaną informację można zapisać w sekcji „My Projects”, co znacznie ułatwia organizację prac malarskich. Można ją również przesłać e-mailem lub SMS-em.

Aplikacja to odpowiedź Pecory na potrzeby dzisiejszego świata, który staje się coraz bardziej mobilny. Kalkulator dostępny jest do pobrania za darmo w App Store i Google Play, a także na stronie Pecora Corporation.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA