REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Allnex – nowa dyspersja do drewna

Firma Allnex wprowadziła do sprzedaży nową dyspersję poliuretanową do drewna, Ucecoat 7788. Jest ona wolna od cyny i LZO, a więc bezpieczna dla środowiska, a przy tym posiada cały szereg zalet użytkowych.

Allnex

Fot. orfeline (sxc.hu)

Nowy produkt firmy Allnex to propozycja dla wytwórców wodorozcieńczalnych, sieciowanych radiacyjnie powłok na drewno. Ucecoat 7788 jest dyspersją sprawdzającą się zarówno jako składnik farb do drewna przemysłowego, jak i do mebli.

Dyspersja jest stabilna, zachowuje równowagę między elastycznością a twardością i sztywnością, a zaraz po naniesieniu na drewno nie jest kleista. Dzięki temu opartą na niej farbę można bardzo łatwo zaaplikować. Prócz tego jest kompatybilna z innymi polimerami, takimi jak akryle czy nawet alkidy, co umożliwia producentom tworzenie dowolnych kompozycji jeśli chodzi o skład lakieru.

Ucecoat 7788 jest już dostępny w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, natomiast w ostatnim kwartale roku trafi także na rynek amerykański i azjatycki.

Źródło: Allnex

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA