REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Allnex kupuje fabrykę w Indiach

Firma Allnex ogłosiła zakup fabryki w Mahad w Indiach. Zakład, który został zakupiony od D.R. Coats Ink & Resins z siedzibą w stanie Maharasztra, ma usprawnić współpracę z lokalnymi klientami na szybko rozwijającym się rynku indyjskim.

Allnex fabryka Indie

Fot. hari_mangayil / pixabay.com

Przejęcie ma ułatwić bliską współpracę z miejscowymi klientami, dostawcami i partnerami technologicznymi oraz stworzyć nowe okazje biznesowe. Dla Allnex będzie to pierwsza własna fabryka w Indiach.

Ważny kamień milowy

Zakład w Mahad pozwoli firmie szybciej wprowadzać nowe, udoskonalone technologie dostosowane do potrzeb miejscowego rynku. Jak mówi Benoit De Becker, wiceprezes ds. strategii i doskonałości handlowej:

Ten zakup to ważny kamień milowy jeśli chodzi o strategię rozwoju Allnex, ponieważ India to jeden z największych rynków w Azji i jeden z najszybciej rozwijających się rynków na świecie. Inwestowanie w węzeł produkcyjny w Indiach pomoże naszej firmie osiągnąć cele rozwojowe, wspierając lokalnie klientów oraz jeszcze intensywniej promując nasze zrównoważone technologie branży powłokowej w tym regionie.

Oprócz samej fabryki w ręce producenta przejdą również produkty DRC, dostępne pod nazwami handlowymi Drokryl™, Drokyd™, Droplas™ and Dromel™. Zostaną one włączone do oferty produktowej Allnex.

Plany na przyszłość

Zakład produkcyjny mieści się na terenie w pełni zintegrowanego parku chemicznego w Mahad MIDC w stanie Maharasztra. Początkowo Allnex zamierza się tu skupić na produkcji płynnych żywic i dodatków, w tym alkidów, akryli, aminokwasów i poliestrów. Z czasem rozwinięte zostaną linie wyspecjalizowane w kolejnych środkach chemicznych.

Źródło: Allnex

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA