a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneAkzoNobel członkiem Together for Sustainability

AkzoNobel członkiem Together for Sustainability

AkzoNobel przyłączył się do inicjatywy Together for Sustainability (TfS). Krok ten ma ułatwić firmie zarządzanie łańcuchem dostaw oraz dostosowanie się do obowiązujących norm proekologicznych.

AkzoNobelProgram Together for Sustainability powołany został do życia w 2011 roku, a jego celem jest wspieranie firm w zakresie przyjaznego środowisku zarządzania łańcuchem dostaw. Przyłączając się do inicjatywy AkzoNobel zasilił zacne grono członków TfS, do którego należą BASF, Bayer, Evonik Industries, Henkel, LANXESS oraz Solvay.

Oczywiście, jak wyjaśnia CPO firmy – Ton Guerts, proekologiczne praktyki nie były do tej pory obce koncernowi AkzoNobel. Członkostwo w TfS będzie jednak dużą pomocą i odciąży firmę jeśli chodzi o konieczne analizy i audyty. Dyrektor Zintegrowanego Łańcucha Dostaw David Allen wylicza natomiast pozostałe korzyści z przyłączenia się do inicjatywy – lepsze zarządzanie ryzykiem, wzmocnienie łańcucha dostaw, rozszerzanie swojej obecności na rynkach rozwijających się i, ostatecznie, umocnienie czołowej pozycji w zestawieniu Dow Jones Sustainability Index.

Źródło: AkzoNobel