REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel w Volvo Ocean Race

Koncern AkzoNobel połączył siły z holenderskim żeglarzem Simeonem Tienpontem i powołał do życia załogę żeglarską AkzoNobel. Cel? Wygrać regaty Volvo Ocean Race 2017/2018!

AkzoNobel Volvo Ocean Race

Fot. volvooceanrace.com

Volvo Ocean Race to niełatwy rejs – uczestnicy podróżują przez ok. 8 miesięcy, zatrzymując się po drodze w 11 portach w różnych częściach świata. Trasa obejmuje Alicante (Hiszpania), Lizbonę (Portugalia), Kapsztad (Południowa Afryka), Hong Kong i Guangzhou (Chiny), Auckland (Nowa Zelandia), Itajaí (Brazylia), Newport (USA), Cardiff (Walia), Göteborg (Szwecja), Hagę (Holandia).

Tak trudne zadanie wymaga silnego lidera. Takim kimś dla załogi AkzoNobel jest Simeon Tienpont. Dwukrotny zwycięzca Pucharu Ameryki oraz dwukrotny uczestnik Volvo Ocean Race, 34-letni Tienpont to urodzony przywódca. Jako kapitan reprezentuje wiele cech, które AkzoNobel ceni u własnych pracowników. Zarząd koncernu jest więc pewien, że powierza swą załogę właściwemu człowiekowi.

Współpraca między AkzoNobel a Tienpontem oznacza połączenie ekspertyzy technicznej i bogatej wiedzy na temat powłok jachtowych z wieloletnim doświadczeniem żeglarskim. Taki zespół ma więc duże szanse na zwycięstwo w regatach, które rozpoczną się w październiku przyszłego roku.

Ceremonia z okazji powołania do życia załogi AkzoNobel odbyła się w Scheveningen, niedaleko miejsca, gdzie kończy się rejs. Kolumny tamtejszego molo zostały niedawno zabezpieczone farbami morskimi AkzoNobel.

AkzoNobel Scheveningen Pier

Molo w Scheveningen. Fot. arch. AkzoNobel

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA