REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel odnawia certyfikat EPD na farby Interpon D

Firma AkzoNobel odnowiła swoją deklarację EPD na linię farb proszkowych Interpon D. Deklaracja jest potwierdzeniem przyjaznego środowisku produktu w całym jego cyklu życia.

AkzoNobel Interpon D certyfikat EPD

Fot. arch. AkzoNobel

Holenderski koncern był pierwszym producentem farb proszkowych, który otrzymał EPD – już w roku 2015. Odnowiona obecnie deklaracja (dla farb Interpon D1000, D2000 i D3000) obowiązywać będzie do roku 2023.

EPD (ang. Environmental Product Declaration), czyli Środowiskowa Deklaracja Produktu, informuje o ekologiczności produktu w całym jego cyklu życia. Niezależna weryfikacja i transparentne działania w oparciu o standardy ISO gwarantują rzetelność systemu EPD. Pomaga on klientom docenić wartość produktu pod kątem ekologii oraz dokonywać mądrych wyborów zakupowych.

AkzoNobel dostarcza farby proszkowe do ponad 30 000 klientów na całym świecie, dla kilku sektorów rynku. Dowodem na ich wysoką jakość jest również fakt, że produkty firmy zostały wykorzystane do zabezpieczenia wielu ikonicznych obiektów na świecie, m.in. La Sagrada Família w Barcelonie, Shard w Londynie czy Water Cube w Pekinie.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA