REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel łączy wioski w Indonezji

Dzięki staraniom kilku firm, w tym m.in. koncernu AkzoNobel, powstał most łączący dwie wioski w Indonezji. Zapewni on ich mieszkańcom szybszą i bezpieczną przeprawę przez rzekę.

AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Dwie wioski, które połączone zostały mostem nad rzeką Ciliman, to położone w Panimbang w prowincji Banten miejscowości Mekarjaya i Sukaresmi. Most powstał dzięki współpracy AkzoNobel z BMT Group i Yayasan Relawan Kampung.

Holenderski producent farb dostarczył produkty antykorozyjne do zabezpieczenia mostu oraz służył doradztwem technicznym w zakresie ich aplikacji. Była to część projektu Human Cities, w ramach którego Akzo od kilku lat aktywnie działa w Indonezji. Nie tak dawno firma wzięła udział w renowacji historycznej dzielnicy Kota Tua w Dżakarcie.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA