REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel i SOS Wioski Dziecięce pomagają młodym

AkzoNobel i stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce łączą siły! Ich celem jest edukacja młodych, przygotowanie ich do pracy oraz zmniejszenie bezrobocia.

AkzoNobel SOS Wioski Dziecięce

Fot. arch. AkzoNobel

W ramach globalnej walki z bezrobociem wśród młodych AkzoNobel zamierza zaangażować ich w swoją akcję Let’s Colour. W planach jest również program szkoleniowy z zakresu malowania i prac wykończeniowych dla młodych ludzi z różnych zakątków świata. Na początek trzy kraje – Brazylia, Nigeria oraz Indonezja.

Uczestnicy szkoleń będą odnawiać budynki SOS Wiosek Dziecięcych. Jak mówi Rainer Schmidt, Globalny Dyrektor ds. Konsumenta w Handlu oddziału Farb Dekoracyjnych AkzoNobel, firma wierzy w siłę farby i koloru – barwne otoczenie to również lepsze samopoczucie. Współpraca koncernu z organizacją nie tylko więc stworzy młodym ludziom większe szanse na pracę, ale również zapewni im przyjazne środowisko do życia.

Wspólne działania AkzoNobel i SOS Wiosek Dziecięcych to część inicjatywy YouthCan!, która skupia jeszcze kilka innych stowarzyszeń i firm. Jej celem jest otwieranie nowych perspektyw i możliwości dla młodych ludzi na całym świecie.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA