a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiAkzoNobel i SOS Wioski Dziecięce pomagają młodym

AkzoNobel i SOS Wioski Dziecięce pomagają młodym

AkzoNobel i stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce łączą siły! Ich celem jest edukacja młodych, przygotowanie ich do pracy oraz zmniejszenie bezrobocia.

AkzoNobel SOS Wioski Dziecięce

Fot. arch. AkzoNobel

W ramach globalnej walki z bezrobociem wśród młodych AkzoNobel zamierza zaangażować ich w swoją akcję Let’s Colour. W planach jest również program szkoleniowy z zakresu malowania i prac wykończeniowych dla młodych ludzi z różnych zakątków świata. Na początek trzy kraje – Brazylia, Nigeria oraz Indonezja.

Uczestnicy szkoleń będą odnawiać budynki SOS Wiosek Dziecięcych. Jak mówi Rainer Schmidt, Globalny Dyrektor ds. Konsumenta w Handlu oddziału Farb Dekoracyjnych AkzoNobel, firma wierzy w siłę farby i koloru – barwne otoczenie to również lepsze samopoczucie. Współpraca koncernu z organizacją nie tylko więc stworzy młodym ludziom większe szanse na pracę, ale również zapewni im przyjazne środowisko do życia.

Wspólne działania AkzoNobel i SOS Wiosek Dziecięcych to część inicjatywy YouthCan!, która skupia jeszcze kilka innych stowarzyszeń i firm. Jej celem jest otwieranie nowych perspektyw i możliwości dla młodych ludzi na całym świecie.

Źródło: AkzoNobel