REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel i McLaren – 10 lat współpracy

W tym roku AkzoNobel świętuje dziesięciolecie współpracy z McLaren. 10 lat temu holenderski koncern został oficjalnym dostawcą lakierów dla zespołu Formuły 1 McLaren.

AkzoNobel McLaren

Fot. arch. AkzoNobel

Pierwszy kontrakt między holenderskim koncernem a McLaren Racing został podpisany w roku 2008. Od tamtej pory bolidy zespołu co roku zabezpieczane są lakierami marki Sikkens.

Współpraca nie ogranicza się jednak do Formuły 1. Od roku 2012 AkzoNobel jest również partnerem technologicznym McLaren Automotive, a lakiery firmy są stosowane na wszystkich samochodach McLaren. Obydwie strony podkreślają, że dzięki współpracy udało im się wypracować nowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Tegoroczny projekt i wykończenie karoserii bolidu MCL33 w odcieniu Papaya Spark opracowane przez AkzoNobel okazały się wyjątkowym sukcesem. Dzięki nim McLaren wygrał plebiscyt BBC na najlepiej prezentujący się pojazd Formuły 1 w tym sezonie.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA