REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel i BASF na Dow Jones Sustainability Index

Producenci farb i specjalistycznej chemii chwalą się swoją obecnością na najnowszej liście Dow Jones Sustainability Index (DJSI). Jest to publikowane co roku zestawienie przedsiębiorstw, które wyróżniają się na rynku zrównoważonym rozwojem i dbałością o środowisko.

AkzoNobel BASF Dow Jones Sustainability IndexAkzoNobel może się poszczycić na liście Dow Jones Sustainability Index pierwszą pozycją w grupie firm z branży chemicznej. To już piąty raz w ciągu ostatnich sześciu lat, kiedy holenderski koncern trafił na szczyt listy. W ubiegłym roku stracił pozycję lidera, na którą jednak obecnie triumfalnie powrócił.

Na liście znalazł się również – już po raz 17. z rzędu – koncern BASF. Prócz tego firma pochwaliła się pozycją w prestiżowym rankingu FTSE4Good Index Series, na którym notowane są wyłącznie przedsiębiorstwa spełniające surowe wymogi dotyczące zarządzania w ujęciu społecznym, środowiskowym i korporacyjnym.

Oprócz tego na liście DJSI znalazła się m.in. firma Clariant. Została ona zanotowana w rankingu już po raz piąty z rzędu.

Źródło: AkzoNobel, BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA