REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sika sponsorem konferencji budowlanej PAN

Firma Sika Poland została sponsorem i partnerem zbliżającej się 63. Konferencji Naukowej Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN oraz Komitetu Nauki PZITB. Jest to ważna impreza branżowa, która łączy środowisko naukowe oraz inżynierskie.

12Sika konferencja budownictwo ITBKonferencja Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN to wydarzenie, na którym akademicy spotykają się z praktykami budownictwa – wykonawcami, projektantami, kierownikami budów. Najbliższa jej edycja odbędzie się w Krynicy Zdrój w dniach 17-22 września 2017.

W ramach części problemowej poruszone zostaną zagadnienia dotyczące innowacyjnych wyzwań techniki budowlanej – mowa będzie m.in. o budownictwie energooszczędnym i przyjaznym środowisku. Część ogólna poświęcona będzie natomiast problemom naukowym budownictwa i pojawią się tu takie tematy jak fizyka budowli, mechanika konstrukcji i materiałów, konstrukcje betonowe, konstrukcje metalowe, geotechnika i budownictwo hydrotechniczne. Więcej na temat konferencji na poświęconej jej stronie internetowej.

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA