a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweSika sponsorem konferencji budowlanej PAN

Sika sponsorem konferencji budowlanej PAN

Firma Sika Poland została sponsorem i partnerem zbliżającej się 63. Konferencji Naukowej Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN oraz Komitetu Nauki PZITB. Jest to ważna impreza branżowa, która łączy środowisko naukowe oraz inżynierskie.

12Sika konferencja budownictwo ITBKonferencja Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN to wydarzenie, na którym akademicy spotykają się z praktykami budownictwa – wykonawcami, projektantami, kierownikami budów. Najbliższa jej edycja odbędzie się w Krynicy Zdrój w dniach 17-22 września 2017.

W ramach części problemowej poruszone zostaną zagadnienia dotyczące innowacyjnych wyzwań techniki budowlanej – mowa będzie m.in. o budownictwie energooszczędnym i przyjaznym środowisku. Część ogólna poświęcona będzie natomiast problemom naukowym budownictwa i pojawią się tu takie tematy jak fizyka budowli, mechanika konstrukcji i materiałów, konstrukcje betonowe, konstrukcje metalowe, geotechnika i budownictwo hydrotechniczne. Więcej na temat konferencji na poświęconej jej stronie internetowej.

Źródło: Sika