REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Adler pełną parą produkuje środki do dezynfekcji

Wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowych działań – doszła do wniosku firma Adler i już w marcu, na początku kwarantanny z powodu pandemii COVID-19, rozpoczęła produkcję środków dezynfekcyjnych. Wkrótce nie nadążała z realizowaniem zamówień.

Adler środki do dezynfekcji

Fot. arch. Adler

Płyny i żele dezynfekcyjne są nieodłączną bronią w walce z wirusem. W szpitalach, domach opieki społecznej, supermarketach i środkach transportu publicznego regularna dezynfekcja rąk jest konieczna, by unieszkodliwić wirusa. Kiedy więc wybuchła pandemia i szybko okazało się, że środków dezynfekcyjnych dramatycznie brakuje, zarząd Adler natychmiast podjął decyzję o rozpoczęciu deficytowego produktu.

Wysoka jakość, duże ilości

W oparciu o zaaprobowaną przez WHO formułę firma Adler ruszyła z produkcją środków Adler Clean Hand Disinfectant oraz Adler Clean Disinfectant Pro. Jak wyjaśnia manager ds. produkcji, Romed Staggl:

W naszej ultranowoczesnej fabryce farb z Schwaz mamy konieczny sprzęt i umiejętności, by produkować środki dezynfekcyjne wysokiej jakości w dużych ilościach. Każda partia produkcyjna jest poddawana testom w naszych laboratoriach, zanim zostanie rozlana do butelek.

W połowie kwietnia firma donosiła, że wyprodukowała już i wysłała w świat kilka tysięcy litrów środków dezynfekcyjnych. Dwie tony przekazane zostały bezpłatnie domom opieki społecznej w regionie Schwaz.

Formuła zatwierdzona przez WHO

Adler Clean Hand Disinfectant to przyjazny dla skóry, nawilżający środek dezynfekcyjny. Adler Clean Disinfectant Pro to z kolei wysokiej jakości, niepozostawiający śladów środek odkażający powierzchnie. Obydwa są produkowane zgodnie z formułą zalecaną przez WHO i wykazują dużą skuteczność w walce z wirusami, bakteriami i grzybami.

Źródło: Adler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA