a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowe500 okrętów z systemem Hempaguard

500 okrętów z systemem Hempaguard

Firma Hempel ma powody do świętowania. Jej nagradzany system Hempaguard został już wykorzystany do zabezpieczenia 500 okrętów.

Hempaguard

Fot. Thomas_G / pixabay.com

Jubileuszowy 500. statek, który pokryty został powłoką Hempaguard, to zbudowany w roku 2011 kontenerowiec o ładowności 61 614 DWT. Ten krok milowy komentuje Christian Ottosen, wiceprezes firmy Hempel odpowiedzialny za dział Marine Marketing:

Oddźwięk ze strony naszych klientów jest bardzo pozytywny. Potwierdzają oni, że dzięki naszemu systemowi ich łodzie pozostają czyste dłużej niż z jakąkolwiek inną powłoką przeciwporostową. Dowodem na doskonałą jakość systemu Hempaguard może być również fakt, że podpisaliśmy właśnie kontrakt na zabezpieczenie 14 okrętów jednego z największych operatów kontenerowców na świecie.

System Hempaguard został wprowadzony w roku 2013, kiedy wymagania w przemyśle morskim związane z ochroną środowiska znacznie wzrosły. Początkowo dostępny w Stanach Zjednoczonych i Europie, obecnie został wprowadzony do sprzedaży w Azji i cieszy się tam rosnącą popularnością.

Źródło: Hempel

Dowiedz się więcej o firmie