REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy spektrofotometr ChromaVision Pro Mini

Firma Cromax wprowadziła do sprzedaży nowy spektrofotometr ChromaVision Pro Mini. Szybkie i precyzyjne urządzenie, które oprócz koloru dopasowuje również efekt, znacznie przyspiesza pracę w warsztacie.

spektrofotometr Cromax ChromaVision Pro Mini

Fot. arch. Cromax

ChromaVision Pro Mini wykonuje pomiar nie tylko koloru, ale i efektu, dzięki czemu jeden odczyt pozwala na uzyskanie pełnej receptury. Za pośrednictwem Wi-Fi dane można szybko przesłać do oprogramowania ChromaWeb. Możliwa jest praca zarówno na komputerze, jak i tablecie czy smartfonie.

Urządzenie jest małe i wygodne w użytkowaniu – można je obsługiwać jedną ręką. Do tego charakteryzuje się dużą precyzją – korzysta z 200 000 receptur ChromaVision, co daje dużo większe możliwości niż wzorniki (5000 – 10 000 fiszek). Dodatkowo do bazy wprowadzić można własne, często stosowane kolory.

spektrofotometr ChromaVision Mini Pro Cromax

Fot. arch. Cromax

Źródło: Cromax

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA