REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta Coating Systems rozbudowuje się w Chinach

Powstała z przekształcenia DuPont Performance Coatings jednostka Axalta Coating Systems podjęła decyzję o budowie nowego zakładu produkcyjnego w Chinach. Powstała fabryka będzie przystosowana do produkcji na wielką skalę – rocznie dostarczać ma wytwórcom samochodów do 25 tysięcy ton farb. Koszt inwestycji to 50 mln dolarów.

Axalta Coating Systems

Fot. arch. DuPont

Zgodnie z planem budowa rozpocznie się już w drugiej połowie tego roku, natomiast przewidziana data uruchomienia fabryki to pierwszy kwartał roku 2015. Pośpiech, z jakim podjęta została tak poważna inwestycja (jako niezależna jednostka Axalta Coating Systems funkcjonuje zaledwie od trzech miesięcy), prezes firmy Charles Shaver tłumaczy dążeniem do rozwoju firmy na terenie Chin oraz na całym świecie.

Nowy zakład ma się specjalizować w przyjaznych środowisku farbach wodorozcieńczalnych. Będzie znajdował się blisko klientów z Szanghaju, przy głównym szlaku komunikacyjnym wiodącym na zachód i południe kraju. Swą działalnością produkcyjną wspomoże istniejącą już placówkę Axalta Coating Systems w Changchun, która pracuje obecnie na najwyższych obrotach, starając się nadążyć za rosnącą produkcją samochodów w Chinach.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA