REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Żywa rzeźba AkzoNobel na Gay Pride 2014

Jako oficjalny sponsor tegorocznego Gay Pride AkzoNobel wystawił na ulicy Amsterdamu swoją żywą rzeźbę – postać z logo firmy z przyprawionymi tęczowymi skrzydłami Pride Wings. Jeszcze dziś i jutro każdy chętny może sobie z nią zrobić zdjęcie...

AkzoNobel Gay Pride 2014

Fot. arch. AkzoNobel

…a warto, bo AkzoNobel zamierza podarować zestaw farb wart 1000 € za najlepszą fotografię z Pride Wings opublikowaną na Facebooku, Twitterze lub Instagramie z tagiem #showyourtruecolors. Konkurs potrwa do 10 sierpnia. Żywą rzeźbę z tęczowymi skrzydłami będzie można spotkać między innymi jutro na słynącej z gejowskich klubów ulicy Reguliersdwarsstraat oraz w niedzielę na oficjalnym zakończeniu imprezy na placu Rembrandta.

Również w ubiegłym roku koncern był partnerem tej największej w Europie imprezy poświęconej osobom homoseksualnym i zorganizował wówczas podobny konkurs. Podobnie jak rok temu, AkzoNobel wystawi również swoją łódź w sobotnim Canal Parade, pokazie obserwowanym rokrocznie przez pół miliona widzów. Tym razem reprezentująca koncern łódź ma być ozdobiona tęczową flagą oraz ogromną suknią z puszek po farbie.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
0%
100%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA