a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneŻywa rzeźba AkzoNobel na Gay Pride 2014

Żywa rzeźba AkzoNobel na Gay Pride 2014

Jako oficjalny sponsor tegorocznego Gay Pride AkzoNobel wystawił na ulicy Amsterdamu swoją żywą rzeźbę – postać z logo firmy z przyprawionymi tęczowymi skrzydłami Pride Wings. Jeszcze dziś i jutro każdy chętny może sobie z nią zrobić zdjęcie...

AkzoNobel Gay Pride 2014

Fot. arch. AkzoNobel

…a warto, bo AkzoNobel zamierza podarować zestaw farb wart 1000 € za najlepszą fotografię z Pride Wings opublikowaną na Facebooku, Twitterze lub Instagramie z tagiem #showyourtruecolors. Konkurs potrwa do 10 sierpnia. Żywą rzeźbę z tęczowymi skrzydłami będzie można spotkać między innymi jutro na słynącej z gejowskich klubów ulicy Reguliersdwarsstraat oraz w niedzielę na oficjalnym zakończeniu imprezy na placu Rembrandta.

Również w ubiegłym roku koncern był partnerem tej największej w Europie imprezy poświęconej osobom homoseksualnym i zorganizował wówczas podobny konkurs. Podobnie jak rok temu, AkzoNobel wystawi również swoją łódź w sobotnim Canal Parade, pokazie obserwowanym rokrocznie przez pół miliona widzów. Tym razem reprezentująca koncern łódź ma być ozdobiona tęczową flagą oraz ogromną suknią z puszek po farbie.

Źródło: AkzoNobel