REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolorowe Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach

Kolor może zdziałać cuda! Aby ułatwić małym pacjentom Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach powrót do zdrowia, fundacja Iskierka odmalowała tamtejszy Oddział Onkologii, Hematologii i Chemioterapii. Wśród partnerów tej akcji znalazła się również firma Benjamin Moore.

Centrum Zdrowia Dziecka

Fot. Fundacja Iskierka

To już szósty oddział szpitalny wyremontowany przez fundację Iskierka. W prace malarskie zaangażowani byli wolontariusze – pracownicy Grupy Kopex, a także mali pacjenci, dla których była to oczywiście okazja do świetnej zabawy.

Dzięki akcji na ścianach katowickiego oddziału zagościły żywe, intensywne kolory, które napawają optymizmem i z pewnością dodadzą dzieciom sił potrzebnych do walki z chorobą. Wzór barwnych malowideł powstał według projektu Aleksandry Kalety-Żmudy, zaś farby do jego wykonania dostarczyła firma Benjamin Moore.

Fot. Fundacja Iskierka

Fot. Fundacja Iskierka

Więcej na ten temat oraz galeria zdjęć na stronie fundacji Iskierka.

Źródło: Fundacja Iskierka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA