REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Znamy nową dyrektor działu komunikacji BASF

Firma BASF podała do wiadomości, kto z dniem 1 listopada obejmie stanowisko szefa działu komunikacji korporacyjnej. To dr Nina Schwab-Hautzinger – obecna dyrektor działu komunikacji korporacyjnej i marketingowej w szwajcarskim koncernie Roche.

BASF dyrektor działu komunikacji

Fot. arch. BASF

Dr Nina Schwab-Hautzinger została mianowana na stanowisko szefa działu Komunikacja Korporacyjna i Relacje z Administracją Państwową. Nową funkcję obejmie w dniu 1 listopada 2020.

Ekspertka z międzynarodowym doświadczeniem

Jako szef działu komunikacji korporacyjnej, dr Nina Schwab-Hautzinger będzie bezpośrednią podwładną dra Martina Brudermüllera, prezesa zarządu BASF. Dr Brudermüller skomentował:

Cieszymy się, że stanowisko obejmie właśnie Nina Schwab-Hautzinger. To ekspertka w dziedzinie komunikacji z międzynarodowym doświadczeniem.

Dr Schwab-Hautzinger jest obecnie globalną dyrektor działu Komunikacji Korporacyjnej i Marketingowej w firmie Roche w jej siedzibie w Szwajcarii. Roche to lider w branży farmaceutycznej i diagnostycznej, zatrudniający 98 000 osób na całym świecie. Wcześniej zajmowała w Roche różne stanowiska związane z komunikacją, a w latach 2011-2013 była konsultantką ds. komunikacji i strategii w agencji Hill+Knowlton Strategies w Singapurze.

Studiowała na uniwesytetach w Mannheim w Niemczech oraz w Waterloo w Kanadzie. Tytuł doktora uzyskała na Uniwersytecie Zuryskim w Szwajcarii, w Instytucie Dziennikarstwa i Badań Mediów.

Poprzedniczka odchodzi z firmy

Nowa dyrektor działu komunikacji korporacyjnej zostanie następczynią Anke Schmidt. Dotychczasowa szefowa działu odchodzi z firmy z własnej inicjatywy z dniem 31 lipca tego roku.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA