REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Złoty rok 2016 – trendy AkzoNobel

Rok 2016 będzie złoty! Tak przynajmniej twierdzą specjaliści AkzoNobel w najnowszej edycji swojej książki trendów ColorFutures.

AkzoNobelTegoroczna książka trendów to już trzynasta edycja publikacji ColorFutures, przygotowywanej co roku przez Global Aesthetic Center firmy AkzoNobel we współpracy z projektantami z całego świata. Specjaliści od koloru i designu, architekci, dekoratorzy wnętrz, projektanci mody i kosmetyków – wszyscy oni łączą swe siły, by wybrać to, co jest aktualnie na topie w świecie kolorów. O znaczeniu tego projektu mówi Ruud Joosten, członek komitetu wykonawczego odpowiedzialny za dział farb dekoracyjnych:

Kolor to istotny element naszej działalności, chcielibyśmy więc dzielić się z innymi naszą wiedzą i doświadczeniem w tej materii oraz inspirować ich.

AkzoNobelNajnowszą książkę trendów ColorFutures 2016 zaprezentowano 15 września w Somerset House w Londynie. Według niej Kolorem Roku 2016 będzie złoty Ochre Gold, łączący wszystkie najważniejsze trendy nadchodzącego sezonu. Jak wyjaśnia Heleen van Gent, szefowa Global Aesthetic Center AkzoNobel:

Złoty świetnie wpisuje się w motyw dwoistości. Jest wystarczająco jasny i świetlisty, by przyciągać uwagę, a zarazem subtelnie odwołuje się do historii i dziedzictwa. Łączy więc przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Autorzy publikacji czerpali inspiracje z wielu różnych dziedzin – od sztuki po technologię, od designu po naturę, od architektury po modę, muzykę i kulturę popularną. Dzięki temu powstała wielowymiarowa księga trendów, uwzględniająca wszystkie kolory, które królują aktualnie w otaczającym nas świecie. Więcej na ten temat najnowszych trendów kolorystycznych oraz Koloru Roku 2016 – na poświęconej im stronie internetowej AkzoNobel.

AkzoNobelŹródło, fot.: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA