a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneZłoty Medal Chemii – konkurs dla studentów

Złoty Medal Chemii – konkurs dla studentów

Ogłoszono kolejną edycję konkursu Złoty Medal Chemii dla autorów najlepszej pracy licencjackiej lub inżynierskiej z dziedziny chemii. Na zwycięzcę czeka Złoty Medal oraz 10 tysięcy złotych.

Fot. materiały prasowe DuPont

Złoty Medal Chemii to konkurs organizowany przez Instytut Chemii Fizycznej PAN w Warszawie oraz firmę DuPont. Jest on kierowany do autorów prac licencjackich lub inżynierskich dotyczących chemii lub jej pogranicza z fizyką czy biologią. Praca musi być obroniona w bieżącym roku akademickim 2014/2015.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 1 czerwca do 16 października. W tegorocznej edycji po raz pierwszy prace podzielone zostaną na trzy kategorie: rolnictwo i żywność, biotechnologia przemysłowa oraz materiały zaawnsowane. Zwycięzca otrzyma Złoty Medal Chemii i 10 tys. złotych, zdobywca II miejsca – Srebrny Medal i 5 tys. zł, a III – Brązowy Medal i 2,5 tys. zł. Oprócz tego przyznane zostaną minimum trzy wyróżnienia, każde z nagrodą 2 tys. zł.

Na początku maja ruszy strona internetowa, na której będzie można znaleźć wszystkie informacje na temat konkursu. Zapraszamy!

Laureaci i organizatorzy Złotego Medalu Chemii 2014. Fot. materiały prasowe DuPont

Źródło: PAP