REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Za chwilę IX Seminarium Spektrochemu!

To już dziś! Eksperci z całej Polski działający w branży farb i polimerów już po raz kolejny spotkają się w Czeladzi – o 9:30 rozpoczyna się IX Seminarium Spektrochemu.

IX Seminarium Spektrochemu

Fot. arch. Spektrochem

Seminarium Spektrochemu to coroczne sympozjum organizowana przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Farb, Klejów i Polimerów Spektrochem. W ciągu ostatnich kilku lat zdobyło opinię najbardziej zaawansowanego merytorycznie wydarzenia branży farbiarskiej. Nic dziwnego więc, że co roku do Hotelu Szafran w Czeladzi zjeżdża szerokie grono specjalistów, chętnych zapoznać się z wynikami badań Spektrochemu.

Tegoroczna edycja Seminarium poświęcona jest przede wszystkim wykorzystaniu wiedzy na temat polimeryzacji w procesie selekcji i doboru dyspersji polimerów do wodorozcieńczalnych farb, lakierów i tynków. Oprócz Artura Pałasza, dyrektora Spektrochemu, głos zabiorą Witold Grządziel z firmy Thor (Niemcy), Antonietta Schirò z laboratorium R&D Vinavil (Włochy) oraz Adam Szatkowski, który zaprezentuje Śląski Klaster Nano. Pełny program znaleźć można na stronie Spektrochemu.

Źródło: Spektrochem

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA