REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Z głębin mórz i internetu – Kolor Roku 2019 Pantone

Wybierając Kolor Roku, Pantone po raz kolejny postawił na niebanalny, intensywny, ale zarazem bardzo stylowy odcień. Kolorem Roku 2019 został okrzyknięty koralowy Living Coral.

Kolor Roku 2019 Pantone

Fot. arch. Pantone

W dobie technologii cyfrowych i mediów społecznościowych szukamy autentycznych, intensywnych doświadczeń związanych z bliskością. Radosny, uduchowiony Living Coral (PANTONE 16-1546) jest odpowiedzią na te potrzeby. To kolor zdecydowany, a zarazem łagodny.

Nie tylko te dwa żywioły łączy Kolor Roku 2019. To odcień nowoczesny, obecny zarówno w naszym naturalnym otoczeniu – to w końcu kolor raf koralowych, ukrytych niestety przed naszym wzrokiem pod wodą – jak i w internecie i w mediach społecznościowych. Living Coral hipnotyzuje, przyciąga wzrok i oddziałuje na nasz umysł.

Kolor Roku 2019 Pantone

Fot. arch. Pantone

Kolor Roku – buszowanie w trendach

Co roku Pantone wybiera swój Kolor Roku, co poprzedzone jest bardzo wnikliwą analizą trendów. Eksperci uwzględniają między innymi wpływ branży rozrywkowej i filmów, nowych artystów, mody, wszystkich dziedzin wzornictwa, popularnych celów podróży, nowych stylów życia, warunków socjoekonomicznych. Nie bez znaczenia są też nowe technologie, materiały, tekstury i efekty, a nawet zbliżające się wydarzenia sportowe.

Kolor Roku Pantone to zawsze niebanalny, przykuwający wzrok odcień. W zeszłym roku eksperci wybrali tajemniczy fiolet Ultra Violet, dwa lata temu – soczystą zieleń Greenery, a trzy lata temu pastelowy duet Rose Quartz i Serenity.

Źródło: Pantone

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA