REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

XIII Sympozjum Lakierowanie Proszkowe

W dniach 19-21 listopada 2014 w Spale miało miejsce XIII Sympozjum Lakierowania Proszkowego. Spotkanie pod hasłem „Optymalizacja kosztów w lakierniach proszkowych” zorganizowała firma Wagner.

XIII Sympozjum Lakierowanie Proszkowe

Fot. arch. Wagner

Tegoroczna edycja sympozjum była pod wieloma względami rekordowa – wzięło w niej udział 330 uczestników i 41 wystawców. Wygłoszono 17 referatów, podzielonych na cztery obszary tematyczne: aplikacja i linie lakiernicze, przygotowanie powierzchni przed malowaniem proszkowym, farby proszkowe oraz procesy pomocnicze w lakierniach proszkowych.

W oddzielnej sali swoją ofertę mogli zaprezentować producenci specjalistycznego sprzętu, farb i innych środków przydatnych przy malowaniu proszkowym. Była to również okazja do rozmowy na tematy branżowe, wymianę opinii i nawiązanie kontaktów biznesowych.

Organizowane przez firmę Wagner sympozjum, jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie, daje producentom możliwość spotkania się ze swoimi klientami i vice versa. Z roku na rok liczba uczestników i wystawców rośnie, dlatego organizatorzy już cieszą się na przyszłoroczną edycję spotkania.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA