REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

X Seminarium Spektrochemu już za nami!

Wczoraj w Czeladzi odbyło się coroczne Seminarium Spektrochemu. Wydarzenie, które cieszyło się w tym roku rekordową frekwencją, miało szczególny charakter także z innego powodu – było to jubileuszowe, dziesiąte już Seminarium.

X Seminarium Spektrochemu

Fot. archiwum redakcji

Część seminaryjnych wystąpień należała jak zwykle do Artura Pałasza, właściciela i dyrektora Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Farb, Klejów i Polimerów Spektrochem, który przedstawił wyniki badań przeprowadzonych przez ośrodek. Mowa była m.in. o wydłużaniu czasu otwartego przy pomocy środków pomocniczych, wpływie koalescentów non-VOC na jakość farb do stolarki drzwiowej i okiennej czy o obróbce bieli tytanowej.

Prócz tego Magdalena Monika Jabłońska z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji przybliżyła tematykę związaną z oznakowaniem Ecolabel, natomiast partnerzy Spektrochemu zaprezentowali swoje produkty. Uczestnicy seminarium dowiedzieli się więcej o najnowszych spoiwach włoskiego producenta Vinavil, włóknach celulozowych od CFF, mikrosferach 3M umożliwiających farbom odbijanie ciepła słonecznego oraz oprogramowaniu iMatch X i spektrofotometrze MetaVue od X-Rite Europe.

X Seminarium Spektrochemu miało miejsce, podobnie jak poprzednie edycje wydarzenia, w hotelu Szafran w Czeladzi. Dzień wcześniej odbył się tam wieczór integracyjny, w ramach którego przygotowano dla gości szereg atrakcji, m.in. występ Marcina Dańca, dyskotekę oraz kasyno (Texas Poker, ruletka i Black Jack). Wkrótce na naszej stronie bardziej obszerna relacja z Seminarium oraz zdjęcia z wydarzenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA