REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Beckqua Color – nowe lakiery na zderzaki

Grupa Beckers wprowadziła na rynek Beckqua Color – nową generację wodorozcieńczalnych farb bazowych na zderzaki, obudowy lusterek i klamki w samochodach. Ze względu na wysoką zawartość części stałych i bardzo dobre krycie pozwala ona producentom samochodów na duże oszczędności.

Beckqua Color Beckers lakiery na zderzaki

Fot. arch. Beckers

Nowa linia lakierów charakteryzuje się wysoką zawartością części stałych, gładszą i bardziej estetyczną powierzchnią wykończenia oraz bardzo dobrym kryciem. Ze względu na tak wysoką zawartość części stałych, w przypadku białego lakieru linia lakiernicza zużywająca wcześniej rocznie 60 ton farby może ograniczyć jej zużycie do 45 ton. To oznacza zaś oznacza, że o 750 zmniejsza się liczba wiader farby, którą trzeba przetransportować do zakładu i przechowywać w kontrolowanych warunkach w magazynie.

Lakiery Beckqua Color zostały opracowane przez Beckers od podstaw, a następnie dogłębnie przebadane przez zewnętrzne instytuty badawcze. Obecnie są już dostępne na rynku, a ponadto testowane są już przez kilku dostawców zderzaków dla dużych producentów samochodów OEM w Europie oraz stosowane w produkcji seryjnej obudów lusterek.

Źródło: Grupa Beckers

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA