REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

X-Rite z nagrodą iF Design Award

Firma X-Rite wraz z jej pododdziałem Pantone otrzymała tegoroczną nagrodę iF Design Award. Przyznano ją za nowoczesny skaner Total Appearance Capture (TAC), umożliwiający prezentowanie nawet złożonych materiałów w rzeczywistości wirtualnej.

X-Rite iF Design Award

Fot. arch. X-Rite

Nagroda iF Design Award jest wręczana od roku 1953 przez najstarszą niemiecką niezależną organizację związaną z designem, International Forum Design. Jest to jedna z najważniejszych nagród z dziedziny designu na świecie, przyznawana za projekty innowacyjne, funkcjonalne i przyjazne środowisku. W tym roku spośród 5500 zgłoszeń jury wybrało właśnie nowoczesny skaner X-Rite.

TAC7 to nowa jakość obrazowania i cyfrowego prezentowania materiałów fizycznych w świecie wirtualnym. Skaner służy do obrazowania i prezentowania złożonych materiałów, takich jak farby z efektem specjalnym czy syntetyczne tkaniny. Jest to więc idealna propozycja dla projektantów, artystów specjalizujących się w sztuce 3D, ekspertów od materiałów oraz przedstawicieli handlowych.

Źródło: X-Rite

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA