REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wystawa zdjęć Lidii Popiel dla Jotun Polska

28 maja w galerii Zatoka Sztuki w Sopocie odbył się wernisaż zdjęć Lidii Popiel do tegorocznego kalendarza Jotun Polska. Wystawę można oglądać jeszcze do końca tego tygodnia.

Jotun Polska

Fot. Jotun Polska

Z okazji 25-lecia firmy Jotun na polskim rynku o wykonanie zdjęć do kalendarza poproszono profesjonalną fotografkę Lidię Popiel, zaś za scenerię posłużyła Stocznia Gdańska. Panie zatrudnione w Jotun Polska pozowały w tym nietypowym otoczeniu w sukienkach od znanych polskich projektantek.

Efekty tej sesji zaprezentowane zostały w trakcie wernisażu w sopockiej Zatoce Sztuki. Imprezę uświetnił pokaz mody z udziałem pań z Jotun Polska i Lions Club Amber, licytacja na cele charytatywne oraz degustacja potraw przygotowanych przez zwycięzcę trzeciej edycji programu „Top Chef”, Sebastiana Olmę. Gospodarzem wieczoru był Tomasz Kammel.

Wystawa fotografii Lidii Popiel dostępna jest dla oglądających w sali restauracyjnej Zatoki Sztuki jeszcze do 7 czerwca. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Źródło: trojmiasto.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA