REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wyniki konkursu Bajkowa Wiosna

Wiemy już, kto oczarował wiosennym nastrojem jurorów konkursu Bajkowa Wiosna. Spośród nadesłanych bajek wybrano 12 najciekawszych i najbardziej kolorowych.

konkurs Bajkowa WiosnaW wiosennym konkursie Dekoratorium należało napisać krótką bajkę zainspirowaną nazwami kolorów z palety Śnieżki. Nadesłano wiele prac, spośród których jurorzy wybrali zwycięską dwunastkę nagrodzoną voucherem o wartości 250 zł na zakupy w salonie Meblik. Dodatkowe 10 bajek nagrodzonych zostało zestawem świeczek ozdobnych od zapachdomu.pl. Listę zwycięzców znaleźć można na stronie Dekoratorium.

Wyróżnione bajki opublikowano w specjalnej książeczce, dostępnej do pobrania za darmo w formacie PDF. To świetna propozycja na wieczór ze swoimi pociechami! Prócz bajek w środku znajdują się tematyczne kolorowanki, które na pewno dostarczą najmłodszym wiele frajdy.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA