REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wirtualne wnętrza Wood Look od ICA

Dzięki nowemu wirtualnemu systemowi Grupy ICA wybór odpowiedniej farby czy lakieru do drewna staje się dużo prostszy. Program Wood Look to realistyczna symulacja wnętrza, która w jednym miejscu pozwala wypróbować poszczególne produkty na powierzchnie drewniane i wybrać dokładnie ten, który odpowiada naszym gustom.

Wood LookDla Grupy ICA program ten to sposób na zaprezentowanie w formie 3D wszystkich opcji kolorystycznych i efektów oferowanych przez firmę lakierów i farb do drewna. Kilka kliknięć wystarczy aby wybrać odcień i stopień połysku najbardziej odpowiedni dla naszej kuchni czy salonu.

Z rozwiązania skorzystać mogą wytwórcy mebli, demonstrujący swym klientom całe spektrum opcji wykończeniowych, ale także architekci i projektanci wnętrz, dla których Wood Look jest ułatwieniem przy projektowaniu, oferuje bowiem realistyczne kombinacje kolorów i efektów.

Dzięki wizualizacji wypróbować można „w praktyce” między innymi nową linię Natural Matter, w której znalazło się 15 odcieni farb do drewna podkreślających jego naturalne piękno. Są to kolory inspirowane przyrodą, polami uprawnymi, lasami i ogrodami – przywodzą na myśl pszenicę, jęczmień, cynamon czy imbir.

Można także eksperymentować z lakierami do parkietów – Wood Look uwzględnia 16 odcieni z nowej, przyjaznej środowisku kolekcji Activin, przeznaczonej zwłaszcza do drewna dębowego i kasztanowego.

Z możliwościami systemu Wood Look można zapoznać się, oglądając prezentację przygotowaną przez grupę ICA.

Źródło: ICA Group

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA