a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowedo drewnaWirtualne wnętrza Wood Look od ICA

Wirtualne wnętrza Wood Look od ICA

Dzięki nowemu wirtualnemu systemowi Grupy ICA wybór odpowiedniej farby czy lakieru do drewna staje się dużo prostszy. Program Wood Look to realistyczna symulacja wnętrza, która w jednym miejscu pozwala wypróbować poszczególne produkty na powierzchnie drewniane i wybrać dokładnie ten, który odpowiada naszym gustom.

Wood LookDla Grupy ICA program ten to sposób na zaprezentowanie w formie 3D wszystkich opcji kolorystycznych i efektów oferowanych przez firmę lakierów i farb do drewna. Kilka kliknięć wystarczy aby wybrać odcień i stopień połysku najbardziej odpowiedni dla naszej kuchni czy salonu.

Z rozwiązania skorzystać mogą wytwórcy mebli, demonstrujący swym klientom całe spektrum opcji wykończeniowych, ale także architekci i projektanci wnętrz, dla których Wood Look jest ułatwieniem przy projektowaniu, oferuje bowiem realistyczne kombinacje kolorów i efektów.

Dzięki wizualizacji wypróbować można „w praktyce” między innymi nową linię Natural Matter, w której znalazło się 15 odcieni farb do drewna podkreślających jego naturalne piękno. Są to kolory inspirowane przyrodą, polami uprawnymi, lasami i ogrodami – przywodzą na myśl pszenicę, jęczmień, cynamon czy imbir.

Można także eksperymentować z lakierami do parkietów – Wood Look uwzględnia 16 odcieni z nowej, przyjaznej środowisku kolekcji Activin, przeznaczonej zwłaszcza do drewna dębowego i kasztanowego.

Z możliwościami systemu Wood Look można zapoznać się, oglądając prezentację przygotowaną przez grupę ICA.

Źródło: ICA Group