REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

WARZYWNICZA 2.0 z farbami Optolith

W ramach Projektu Miasta Gdańsk WARZYWNICZA 2.0 odnowiona została kolejna kamienica w gdańskim Śródmieściu. Do prac renowacyjnych wykorzystano produkty marki Optolith.

Optolith

Fot. arch. Optolith

Projekt został zrealizowany przez Fundację Urban Forms. Jest to kontynuacja programu, w ramach którego w ciągu ostatnich trzech lat odnawiane były kolejne kamienice w Śródmieściu Gdańska.

Koncepcja artystyczna to wspólne dzieło mieszkańców, artystów, urzędników oraz wykonawców. W jej realizacji udział wzięli artyści związani z ASP oraz współpracujący z Fundacją Urban Forms, natomiast do wykonania barwnej fasady wykorzystano produkty marki Optolith.

W ten sposób powstało dzieło unikatowe, wpisujące się w historię i charakterystyczną architekturę gdańskiej Starówki. Tworzy ono przyjazny klimat dla mieszkańców, a równocześnie cieszy oko turystów.

Źródło: Optolith

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA