REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Warsztaty w PatyNowy – kolor a meble

Pracownia PatyNowy w Krakowie zaprasza na warsztaty z serii „Cykl spotkań o kolorze”. Najbliższe spotkanie już w najbliższy wtorek, 22 listopada.

warsztaty PatyNowy kolor meble

„Cykl spotkań o kolorze” to praktyczne zajęcia dotyczące koloru i jego wykorzystania przy stylizowaniu mebli i wnętrz. Dotychczas odbyły się już trzy spotkania, dołączyć można jednak w dowolnym momencie, ponieważ warsztaty są niezależne.

Najbliższe wydarzenie z cyklu, zatytułowane „Co pomaga zaprojektować stylizacje mebla czyli: rysunek odręczny i szkic kolorystyczny krok po kroku”, odbędzie się 22 listopada w godz. 18:00 – 20:00 w pracowni PatyNowy przy ul. Wrocławskiej 20 w Krakowie. Cena to 60 zł.

Zapisu dokonać można na stronie internetowej. Pytania kierować można na adres mailowy marta.stary@patynowy.pl lub dzwoniąc pod numer 12 418 04 08. Zapraszamy!

Źródło, fot.: PatyNowy

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA