REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Showroom Walldecor z farbami Benjamin Moore

Powiększyła się sieć autoryzowanych dystrybutorów marki Benjamin Moore. Kolejnym jej punktem jest pięknie urządzony salon „Walldecor” przy ulicy Grochowskiej 12a w Warszawie.

Showroom Walldecor Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

„Walldecor” oferuje zestaw ekskluzywnych produktów do stylowej dekoracji wnętrz. Prócz farb Benjamin Moore znalazły się wśród nich m. in. panele dekoracyjne, sztukaterie, tynki, tapety i fototapety znanych światowych marek.

Właściciel salonu, Piotr Leśniewski, podkreślił że zależało mu na produktach najwyższej jakości, klasą i elegancją wyróżniających się na rynku. Uznał, że farby Benjamin Moore doskonale wpisują się w tę ideę.

W salonie stworzono stylowy kącik, w którym klient przy filiżance kawy może na spokojnie zastanowić się nad wyborem odcieni i efektów dekoracyjnych. Mile widziani są zarówno projektanci, jak i wykonawcy czy klienci indywidualni.

Zapraszamy do obejrzenia strony salonu Walldecor lub osobistej wizyty pod adresem:
ul. Grochowska 12a / 2
04-217 Warszawa
Telefon: +48 22 270 21 81
E-mail: info@walldecor.pl

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA