REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Vlog Spektrochemu – pierwszy odcinek


Pierwszy odcinek vloga Spektrochemu, zatytułowany „Retencja koloru i płowienie elewacji”, jest już dostępny! Zapraszamy do obejrzenia.

Na początek pan Artur Pałasz krótko wprowadza w tematykę niszczącego wpływu promieniowania słonecznego na powłoki malarskie. W 2:00 przenosimy się do laboratorium Spektrochemu, gdzie dowiadujemy się m.in., jakie składniki formuły czynią farbę bardziej podatną na wpływ promieniowania (i że problemem nie są wcale pigmenty organiczne same w sobie, jak twierdzą niektórzy).

Podstawa, aby uzyskać powłokę odporną na płowienie, to dobra receptura do badań starzeniowych. W 12:45 pan Pałasz prezentuje urządzenia do badań starzeniowych, którymi dysponuje Spektrochem, oraz porównuje zakresy emitowanego przez nie promieniowania. W 17:15 mamy okazję zajrzeć do wnętrza komory QUV. W 19:55 natomiast przenosimy się… do Arizony, gdzie znajduje się stacja Spektrochemu do badań starzeniowych w warunkach naturalnych.

Zachęcamy do oglądania, subskrybowania i komentowania!

Źródło: Spektrochem

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA