REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Visualizer z nagrodą UK IT Industry Awards

Aplikacja Visualizer od AkzoNobel została doceniona przez jury przyznające tegoroczne nagrody UK IT Industry Awards. Otrzymała wyróżnienie w kategorii Mobilna Aplikacja Roku.

Visualizer

Fot. arch. AkzoNobel

Nagrodzona aplikacja, na naszym rynku pod marką Dulux Visualizer, pozwala na wizualizację danego wnętrza przy różnych odcieniach farby. Dzięki temu można eksperymentować do woli i nie ma mowy o przykrych niespodziankach, na które jedynym lekarstwem jest przemalowanie całego pokoju.

Przy tworzeniu aplikacji przeprowadzono rozmowy z ponad pięcioma tysiącami klientów, projektantów i malarzy. Wszystko po to, aby ściśle dostosować ją do ich potrzeb. I opłaciło się – w swojej kategorii Visualizer pokonał siedmiu innych finalistów i otrzymał upragnioną nagrodę.

Aplikacja powstała we współpracy z firmami String, Tessella oraz Webcredible. Jest obecnie dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS w 44 krajach na całym świecie. Można ją pobrać z Apple store lub Google Play.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA