REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Samochodowy Kolor Roku 2015 Axalta

Axalta Coating Systems ogłosiła swój Samochodowy Kolor Roku 2015 – to ognista czerwień Radiant Red. W trakcie wystawy SEMA w Las Vegas został on zaprezentowany na modelu No. 24 Axalta Chevrolet SS.

Axalta

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Na przykuwający uwagę odcień i wykończenie zaprezentowane przez Axaltę na wystawie SEMA składa się kilka elementów – farba Cromax Mosaic, technologia Vermeera oraz efekt błyszczenia. A dlaczego akurat czerwień? Przede wszystkim dlatego, że – jak wynika z najnowszego raportu firmy dotyczącego najmodniejszych kolorów w motoryzacji – czerwień jest obecnie ważnym trendem w tej branży. To jeden z pięciu najczęściej spotykanych kolorów samochodów, a w tym roku jego popularność wzrosła o 3%.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA