a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Visualizer w nowej odsłonie

Aplikacja Visualizer od AkzoNobel, która pozwala wizualizować dowolny kolor z palety firmy w wybranym wnętrzu, będzie już wkrótce dostępna w nowej, udoskonalonej wersji. Wśród nowych funkcjonalności jest choćby możliwość dzielenia się efektem wizualizacji na mediach społecznościowych.

VisualizerAplikacja Visualizer została po raz pierwszy udostępniona w roku 2014 i od tamtej pory ściągnięto ją na całym świecie ponad 10 mln razy. Obecnie AkzoNobel wprowadza ją w wersji udoskonalonej i jeszcze bardziej dostosowanej do potrzeb użytkowników.

Najnowsze badania pokazują, że 30% kupujących farby ma problem z wizualizacją wybranego koloru w swoim pokoju, a 39% przed podjęciem decyzji dyskutuje na ten temat ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Nowe elementy aplikacji Visualizer są odpowiedzią na te trendy. Wprowadzone nowości to m.in. lepsze wizualizacje, bardziej intuicyjny proces wyboru kolorów oraz możliwość dzielenia się efektami w mediach społecznościowych.

Aplikacja jest już dostępna w wersji na iOS, wkrótce pojawi się również wersja na system Android. W tym roku pojawi się w 40 krajach, a na początek – w Holandii, Turcji, Francji, Indiach, Indonezji, Argentynie i Rosji. Na niektórych rynkach dostępne będą dodatkowe opcje, które jeszcze bardziej ułatwiają cały proces nabywania farby – na przykład możliwość zakupu testera bezpośrednio przy pomocy aplikacji.

Źródło: AkzoNobel