REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Visualizer w nowej odsłonie

Aplikacja Visualizer od AkzoNobel, która pozwala wizualizować dowolny kolor z palety firmy w wybranym wnętrzu, będzie już wkrótce dostępna w nowej, udoskonalonej wersji. Wśród nowych funkcjonalności jest choćby możliwość dzielenia się efektem wizualizacji na mediach społecznościowych.

VisualizerAplikacja Visualizer została po raz pierwszy udostępniona w roku 2014 i od tamtej pory ściągnięto ją na całym świecie ponad 10 mln razy. Obecnie AkzoNobel wprowadza ją w wersji udoskonalonej i jeszcze bardziej dostosowanej do potrzeb użytkowników.

Najnowsze badania pokazują, że 30% kupujących farby ma problem z wizualizacją wybranego koloru w swoim pokoju, a 39% przed podjęciem decyzji dyskutuje na ten temat ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Nowe elementy aplikacji Visualizer są odpowiedzią na te trendy. Wprowadzone nowości to m.in. lepsze wizualizacje, bardziej intuicyjny proces wyboru kolorów oraz możliwość dzielenia się efektami w mediach społecznościowych.

Aplikacja jest już dostępna w wersji na iOS, wkrótce pojawi się również wersja na system Android. W tym roku pojawi się w 40 krajach, a na początek – w Holandii, Turcji, Francji, Indiach, Indonezji, Argentynie i Rosji. Na niektórych rynkach dostępne będą dodatkowe opcje, które jeszcze bardziej ułatwiają cały proces nabywania farby – na przykład możliwość zakupu testera bezpośrednio przy pomocy aplikacji.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA