REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Valspar Rehab – uratujmy meble!

Każdego roku na wysypiska trafia 8 mln ton mebli. Niechciane, zaniedbane, zapomniane – stłoczone na śmietnikach, wystawione na ulice, narażone na pogardliwe spojrzenia. Uratujmy te biedactwa! – nawołuje Valspar.

Valspar Rehab

Fot. arch. Valspar

8 mln ton co roku to ogromna liczba. 8 mln w skali dwunastu miesięcy – to jedna tona co trzy sekundy! Valspar dostrzega w tym problem. „Pozostawione na ulicy, zziębnięte, wystawione, upokorzone… Biedne maleństwa!” – mówi w specjalnym spocie, reklamującym akcję Valspar Rehab. I nawołuje „Pomóżmy im!”.

Charlotte i Jerry zyskali nowe życie

Bo przecież wystarczy odrobina chęci, odrobina czasu i odrobina farby, żeby zmasakrowany przez naszego pupila stolik albo zarysowana przez niespokojne dziecięce rączki komoda zyskały zupełnie nowe oblicze. Kilka pociągnięć farbą, a szpetny rupieć zmieni się w prawdziwą ozdobę twojego domu – przekonuje producent.

I nie tylko przekonuje. Na specjalnej stronie, na przykładach dwóch odrzuconych drewnianych maleństw – komody Charlotte i szafki znanej jako Jerry – prezentuje, jak się zabrać do renowacji. Krótki instruktaż i dodatkowe materiały wideo udowadniają, że to naprawdę proste. Bierzmy się więc do pracy i pomóżmy innym Charlotte i innym Jerrym. Są tam, gdzieś na zewnątrz, i czekają na nas!

Fot. arch. Valspar

Valspar służy farbami

Oczywiście do tych prac Valspar proponuje swoje produkty. Farba do mebli Valspar Interior Stain Furniture Paint to sposób na długotrwałą ochronę przed zarysowaniami i zabrudzeniami nawet w najczęściej użytkowanych pomieszczeniach, a Valspar Interior Semi-Gloss Cabinet Enamel to doskonały wybór na szafkę kuchenną – powłoka nie lepi się, a jest bardzo prosta w czyszczeniu. Wystarczy mokra szmatka – i gotowe.

To co? Pomożemy?

Źródło: Valspar

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA