a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweUTECH Europe z polskim producentem

UTECH Europe z polskim producentem

UTECH Europe to jedno z najważniejszych wydarzeń branży poliuretanowej. W tegorocznej edycji targów w kwietniu udział wziął polski producent chemii – Grupa PCC.

Fot. arch. UTECH Europe

Tegoroczna odsłona UTECH Europe odbyła się w dniach 23-25 kwietnia w centrum konferencyjno-wystawienniczym MECC Maastricht w Holandii. Na powierzchni 14 000 m2 swoje produkty i technologie zaprezentowało 220 wystawców z 93 krajów, a liczba odwiedzających sięgnęła 10 000.

Wydarzenie jest nie tylko okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami poliuretanowymi oraz wymiany wiedzy, ale również do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Dlatego udział w UTECH Europe wziął również polski producent – Grupa PCC. Jak czytamy na stronie firmy:

Udział w wydarzeniu pozwolił nam kompleksowo zaprezentować pełne, rozszerzone portfolio produktowe z zakresu polieterów, poliestrów, prepolimerów, systemów poliuretanowych oraz uniepalniaczy. Obecni na targach pracownicy pionu sprzedaży oraz działów technicznych odbyli liczne spotkania z obecnymi i potencjalnymi klientami, podczas których kompleksowo omówili zagadnienia biznesowe

Stoisko Grupy PCC odwiedził m.in. Alfred Pelzer, Członek Zarządu PCC SE. Kolejna edycja UTECH Europe odbędzie się w roku 2027. Polski producent zapowiedział już swoją obecność.

Fot. arch. PCC

Źródło: PCC