REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Univar przejmuje Nexeo – połączenie dystrybutorów

Univar, jeden z czołowych światowych dystrybutorów środków chemicznych, ogłosił, że przejmuje innego dużego dystrybutora chemii i tworzyw sztucznych – firmę Nexeo. Transakcja wyceniona została na blisko 2 mld $.

Univar Nexeo dystrybutorW wyniku połączenia powstanie największy w Ameryce Północnej dystrybutor wysokiej jakości środków chemicznych i dodatków. Jak mówi dyrektor generalny Univar, David Jukes, krok ten przyniesie korzyści zarówno klientom, jak i dostawcom, pracownikom i inwestorom związanym z obydwoma przedsiębiorstwami. Również dyrektor generalny Nexeo, David Bradley, przyznaje, że to krok do przodu dla obydwu firm.

Transakcja ma zostać zamknięta w pierwszej połowie 2019 roku. Została już zaakceptowana przez zarządy obu firm, oprócz tego jednak potrzebne są oficjalne pozwolenia oraz zgody akcjonariuszy.

Źródło: Univar

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA