REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Unicell Poland zmienia nazwę na Unicell International

Firma Unicell Poland ogłosiła zmianę nazwy. Jako część międzynarodowego koncernu Flugger Group przekształca się w Unicell International.

Unicell Poland Unicell International Flugger Group

Fot. arch. Flugger Group

Nowa nazwa obowiązuje od 3 stycznia. Bez zmiany pozostają natomiast wszystkie inne dane (NIP, KRS, numery kont, dane adresowe i kontaktowe).

Element strategii Flugger Group

Zmiana nazwy wpisuje się w strategię rozwojową grupy Flugger, do której od 2019 roku Unicell należy. Jak komentuje Bartłomiej Sawulski, Dyrektor Marketingu i Rozwoju:

Nowa nazwa firmy to wynik rozwoju, jaki nastąpił w ciągu ostatnich dwóch lat. Od 2020 r. jesteśmy członkiem międzynarodowego koncernu Flugger Group, jednego z wiodących producentów farb i chemii budowlanej w Europie. Zmiana nazwy na Unicell International Sp. z o.o. była więc kwestią czasu, a z drugiej strony niezbędną formalnością.

Bartłomiej Sawulski dodaje, że nowa nazwa to element strategii Flugger Group, by uczynić Unicell wiodącą europejską marką produktów DIY. Z tego też powodu część koncernu odpowiedzialna za dystrybucję na rynku skandynawskim zmieniła nazwę na Unicell Nordic.

Unicell Poland Unicell International Flugger Group

Na rynku od lat 90.

Unicell International – właściciel m.in. marki farb Primacol – istnieje na rynku od roku 1998. Firma ma swoją siedzibę w Wasilkowie i zatrudnia około 200 osób.

Źródło: Unicell International

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA