REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Unicell Poland na liście Diamenty Forbesa 2015

Firma Unicell Poland, właściciel marki farb Primacol, znalazła się wśród laureatów konkursu Diamenty Forbesa 2015 w województwie podlaskim. Nagrody wręczono pod koniec kwietnia w Białymstoku.

Unicell PolandLista nagrodzonych w konkursie Diamenty Forbesa 2015 w województwie podlaskim liczyła 53 przedsiębiorstwa, wyróżnione w trzech różnych kategoriach. Nagroda dla Unicell Poland została przyznana w kategorii firm z przychodami od 50 do 250 mln zł rocznie. Oprócz tego producent znalazł się wśród laureatów E-diamentów Forbes & Biznes.pl za najlepszą stronę internetową.

Ranking Diamenty Forbesa opracowywany jest przez Bisnode Polska na podstawie sprawozdań finansowych przedsiębiorstw. Pod uwagę brane są firmy, które w minionym roku osiągnęły przychody na poziomie co najmniej 5 mln zł.

Źródło: Unicell Poland

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA