REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Typografia a wystrój wnętrz

Cyfry, symbole i litery oficjalnie schodzą ze stron książek i wkraczają na salony! Powoli stają się najpopularniejszą ozdobą wystroju, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter.

typografia

Fot. arch. Dulux

Typografia to ważny element jednego z trendów Dulux na rok 2016, nazwanego „Words & Pictures”. Tłem dla ozdób w kształcie liter i cyfr są subtelne kolory z palety Dulux, które można łatwo połączyć z innymi.

Przepis na sukces
Zapomnij o magnesach na lodówkę w infantylnych kolorach. Podaruj swojej kuchni litery w bardziej wyszukanych odcieniach. Wykorzystaj je jako dekoracje na półkach i ścianach, a twoja kuchnia nabierze oryginalnego, a zarazem przytulnego wyglądu.

Przepis na sukces.

Przepis na sukces

Czarodziejski urok
Nie ma nic bardziej osobistego niż tag z imieniem. Zbierz litery, tak aby móc z nich ułożyć imiona członków twojej rodziny, a uzyskasz zabawny i radosny wystrój, który opowiada twoją własną historię. Im więcej kształtów, rozmiarów i czcionek, tym lepiej!

Czarodziejski urok.

Czarodziejski urok

Czas na Zzzz…
Jedna ogromna litera to rodzaj manifestu w twoim pokoju. A która będzie najbardziej pasować do sypialni, jeśli nie Z?

Czas na Zzzz...

Czas na Zzzz…

A-plus
Metaliczne litery dodadzą każdemu pomieszczeniu szyku i industrialnego uroku. Szczególnie dobrze wyglądają na tle cegieł. Powieś na ścianie kilka liter, układając z nich słowo, lub poprzestań na jednej literze, a dokończ przy pomocy przedmiotów z nadrukowanymi literami.

A-plus

A-plus

Zanotuj
Ułóż swoje motto lub ulubioną myśl z liter wyciętych z magazynów lub starych gazet. Umieść hasło tam, gdzie będziesz mógł codziennie na nie spoglądać.

Zauważ

Zanotuj

Nowa idea
To pomysł na przytulny kącik do czytania. Wypełnij go literami i słowami – wpraw się w literacki nastrój, otaczając się ulubionymi cytatami, fragmentami, wierszami, albo po prostu ustaw w tym miejscu duże litery, które świetnie wpiszą się w jego charakter.

Nowa idea

Nowa idea

Źródło: Dulux

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA