REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Trwają zapisy na Forum NTM 2019

Na początku września w Arłamowie odbędzie się kolejne Forum Nowoczesnych Technologii Malowania. Zapisy właśnie trwają!

forum NTM nowoczesnych technologii malowania 2019 635Tegoroczne forum NTM, organizowane przez firmę Ecoline, odbędzie 4-6 września 2019 w Bieszczadach – w luksusowym Hotelu Arłamów. Podzielone na trzy sesje tematyczne (chemia, farby i urządzenia), będzie jak zwykle doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie malowania proszkowego. Ale nie tylko – chętni uczestnicy będą mogli również zaprezentować własne osiągnięcia, a przy okazji nawiązać cenne kontakty biznesowe.

Zgłoszenia na Forum przyjmowane są do 10 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Ecoline. Na stronie znaleźć można również szczegóły dotyczące m.in. kosztu uczestnictwa dla słuchaczy, prelegentów i wystawców.

Dodatkowe pytania do organizatorów kierować można na adres mailowy forum@ecoline.com.pl, lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 797 028 160.

Forum NTM ecoline 2019 zapisy lakiernictwo

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA