REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Trwa nabór do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Polski Związek Producentów Farb i Klejów przypomina o tegorocznej edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Nabór wniosków trwa do 7 września.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RPPolski Związek Producentów Farb i Klejów poinformował swoich członków, że zaproszeni zostali do udziału w XIX edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Zainteresowane firmy członkowskie proszone są o kontakt z PZPFiK.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP jest wręczana co roku już od kilkunastu lat. Jej najważniejszym celem jest docenianie i wspieranie polskich przedsiębiorców. Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki i przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu.

Źródło: PZPFiK, prezydent.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA