REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tor regatowy Malta odnowiony produktami Sika

Tor regatowy na jeziorze Malta w Poznaniu to miejsce, w którym organizowanych jest wiele prestiżowych wydarzeń sportowych. Aby zapewnić mu odpowiednią wytrzymałość i piękny wygląd, w ramach prac renowacyjnych zastosowano produkty Sika.

tor regatowy Malta Sika

Fot. arch. Sika

Po kilkudziesięciu latach użytkowania przyszedł czas na odnowienie wysłużonego toru regatowego. Stwierdzono bowiem wystąpienie uszkodzeń korozyjnych konstrukcji, posadzek i nawierzchni.

W przywróceniu mu dawnej świetności pomogły materiały Sika. Zastosowano m.in. system hydroizolacyjny Sika Balkony Premium z wykończeniem antypoślizgową warstwą wierzchnią w wersji Solid. Na stropach i ciągach komunikacyjnych powstała natomiast barwna posadzka o grubości ok. 4 mm w wersji antypoślizgowej R11 z elastycznej żywicy poliuretanowej odpornej na promieniowanie UV (wykorzystano produkty Sikafloor-161, Sikafloor-326 czyli obecny Sikafloor-3240 oraz Sikafloor-359).

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA