a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiTikkurila szkoli studentów w Krakowie

Tikkurila szkoli studentów w Krakowie

Po Warszawie przyszedł czas na Kraków. W ramach współpracy z Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie Tikkurila szkolić będzie studentów Wydziału Architektury Wnętrz. Najbliższe zajęcia już za kilka dni.

Tikkurila ASP Kraków

Tikkurila poprowadzi szkolenie dla młodych architektów z krakowskiej ASP. Fot. Mach240390 / Wikimedia Commons

Szkolenie, jakie Tikkurila zaproponowała młodym architektom, składa się z dwóch etapów. Pierwszy to wykład teoretyczny, który odbędzie się już 18 października. Drugi – praktyczne warsztaty z wykorzystania farb dekoracyjnych w procesie projektowania wnętrz, zaplanowane na grudzień.

Firma chce przekazać studentom praktyczne informacje na temat farb, które mogą się okazać bardzo przydatne w ich dalszej pracy zawodowej. Mowa będzie między innymi o właściwościach chemicznych farb, dostępnych technikach dekoracyjnych oraz narzędziach, które można wykorzystać przy projektowaniu. Uczestnicy zapoznają się z najnowszymi trendami oraz zdobędą doświadczenie pod okiem ekspertów.

Podobną współpracę Tikkurila nawiązała również z ASP w Warszawie. Niewykluczone, że do krakowskiej i warszawskiej uczelni dołączą kolejne placówki.

Źródło: Tikkurila