REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila szkoli studentów ASP

Firma Tikkurila postanowiła podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi ludźmi, którzy dopiero zaczynają przygodę z projektowaniem wnętrz. W tym celu nawiązała współpracę z Wydziałem Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

W semestrze letnim studenci warszawskiej ASP mieli okazję wziąć udział w szkoleniu teoretycznym prowadzonym przez Doradców Technologicznych Tikkurila. Dotyczyło ono takich zagadnień jak chemia farb, klasyfikacja produktów malarskich, narzędzia pomocne przy projektowaniu wnętrz oraz najnowsze trendy w branży farbiarskiej.

Przyswojoną wiedzę studenci mogli wykorzystać później w trakcie warsztatów praktycznych, osobiście sprawdzając właściwości aplikacyjne, gęstość, siłę krycia oraz stopień połysku farby. Korzystając z dostarczonych przez Tikkurilę materiałów mogli również eksperymentować z różnymi efektami dekoracyjnymi.

Jak zapewnia firma, współpraca z ASP w Warszawie nie skończy się na tych dwóch spotkaniach – będzie kontynuowana również w kolejnych semestrach.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA