a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Tikkurila szkoli studentów ASP

Firma Tikkurila postanowiła podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi ludźmi, którzy dopiero zaczynają przygodę z projektowaniem wnętrz. W tym celu nawiązała współpracę z Wydziałem Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

W semestrze letnim studenci warszawskiej ASP mieli okazję wziąć udział w szkoleniu teoretycznym prowadzonym przez Doradców Technologicznych Tikkurila. Dotyczyło ono takich zagadnień jak chemia farb, klasyfikacja produktów malarskich, narzędzia pomocne przy projektowaniu wnętrz oraz najnowsze trendy w branży farbiarskiej.

Przyswojoną wiedzę studenci mogli wykorzystać później w trakcie warsztatów praktycznych, osobiście sprawdzając właściwości aplikacyjne, gęstość, siłę krycia oraz stopień połysku farby. Korzystając z dostarczonych przez Tikkurilę materiałów mogli również eksperymentować z różnymi efektami dekoracyjnymi.

Jak zapewnia firma, współpraca z ASP w Warszawie nie skończy się na tych dwóch spotkaniach – będzie kontynuowana również w kolejnych semestrach.

Źródło: Tikkurila